O nas

Dlaczego my
Zaufaj najlepszym

O nas

„WAREBUD” Sp. J. jest firmą specjalizującą się w montażu nowoczesnych systemów odzysku ciepła – urządzeń przyjaznych dla środowiska. Instalujemy najnowszej generacji wentylację z rekuperacją, gruntowe wymienniki ciepła, klimatyzację oraz pompy ciepła  wraz z systemem dolnych źródeł.

Dbamy
o ekologię
Kompetencje
do oszczędzania
Zadzwoń, chętnie doradzimy
43 842 79 19
Ekologiczne technologie
Jesteśmy liderem

Doświadczenie i kompetencje

Dzięki wykwalifikowanej, wyposażonej w profesjonalny sprzęt kadrze, gwarantujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a powierzone nam zadania wykonywane są przez naszych pracowników z największą dokładnością.

Zatrudniając najlepszych, dysponujemy specjalistami w dziedzinie montażu nowoczesnych systemów wentylacji, klimatyzacji oraz pomp ciepła, co umożliwia nam obsługę obiektów różnej wielkości.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, kompletacji dostaw oraz wykonawstwa. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych systemów. Udzielamy porad technicznych w zakresie realizacji wymienionych wyżej instalacji obiektów. Współpracujemy z audytorami opracowującymi audyty termomodernizacyjne.

Dążymy do tego, aby logo naszej firmy łączyło sumienność, pracowitość i terminowość ze skutecznością, bezawaryjnością i wysokim poziomem wykonywanych przez nas usług, które świadczymy na terenie całego kraju.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno klientów prywatnych (lokatorów mieszkań i domów jednorodzinnych) jak i instytucjonalnych (developerów, spółdzielni mieszkaniowych, szkół) oraz firm budowlanych.

Największe doświadczenie

Jesteśmy na rynku usług od 2006r.

Jako dystrybutor urządzeń wentylacyjnych firmy PRO-VENT otrzymaliśmy CERTYFIKAT numer jeden w zakresie montażu systemu komfortowej wentylacji.

Pierwszy płytowy gruntowy wymiennik w Polsce!

Nasza firma zamontowała pierwszy Bezprzeponowy Płytowy Gruntowy Wymiennik Ciepła dla domu jednorodzinnego w Polsce.

Nasza Oferta
Poznaj nasze specjalizacje

OSZCZĘDNOŚĆ – EKOLOGIA
–PRZYSZŁOŚĆ

Nasza marka - Salutaire.pl

System zdrowego powietrza w domu oparty na GWC

Czy chcesz mieć pewność, że powietrze, którym oddychasz sprzyja Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu?  Wyobraź sobie, że powietrze w Twoim domu może być wolne od szkodliwych grzybów, bakterii i alergenów.